Vinylová podlaha Gerflor Senso Clic 0834 Cleveland Nature

Kód: 5714
Akce
Značka: Gerflor
690 Kč / m² 570,25 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
4.11.2021

Vinylová podlaha Gerflor Senso Clic 0834 Cleveland Nature

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vinylová podlaha Gerflor Senso Clic 0834 Cleveland Nature

Plovoucí vinylová podlaha do zátěžových objektů. Nášlapná vrstva 0,55 vhodná do prodejny, kanceláří ale i bytů a rodinných domů. Vynikající vlastnosti s PUR ochranou vrstvou. Vinylová podlaha senso clic premium nabízí exkluzivní vertikální zámky, díky kterým se dá časem podlaha vyměnit i uprostřed místnosti. Se zátěží 33/42 je vhodná do všech obytných prostor a s omezením i do lehkých průmyslových prostorů. Vinylová podlaha je opatřena drážkou V4. Gerflor splňuje všechny nároky na ochranu životního prostředí a díky tomu je podlaha 100% recyklovatelná.

Doporučená lišta v galerii je KP 40 Dub F 13008

Nevíte si rady se stávajícím podkladem? Potřebujete poradit jak podlahu položit(směr pokládky, kde začít? Oslovte nás a pomůžeme vám s přesným rozpočtem a pokladem podlahové krytiny. Spočítáme Vám nejen požadované množství, které budete potřebovat. Dopočítáme podlahové lišty, přechodové profily mezi přechody do jiných místností, podložky pod vinyl a dalšího podlahářského příslušenství (nože, lepidla ,tmely apod.). Můžeme Vám nabídnout i rozpočet s prací, kdyby jste si nebyli jisti, zda podlahu zvládnete položit a nebo chcete podlahu realizovat od nás na klíč včetně záruky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vinyl zámkový
Záruka: 12 let
Hmotnost: 7.5 kg
Barevný odstín: Střední
Barva: Hnědá
Dekor: Dřevo
Použití: Bytové / Komerční
Zátěžová třída: 33/42
Kolekce: Senso Clic Premium
Tloušťka: 4,5 mm
Rozměry: 1239 x 204 x 4,5 mm
Nášlapná vrstva: 0,55 mm
Plocha v balení: 2,02 m²
Povrchová úprava: PUR+
Reakce na oheň: Bfl-S1
Systém pokládky: Zámkový
V-drážka: Ano
Vhodné pro podlahové vytápění: Ano
Vhodné pod kolečkové židle: Ano
Protiskluznost: R9
Záruka: 12 let / 5 let

Video dekor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kdo je to výrobce Gerflor?

Gerflor – to je značka pružných podlahových řešení, která si ve světě vydobyla velice silné renomé a postavení. Francouzská společnost sídlící poblíž Lyonu, jež se svým mnoha milionovým obratem v eurech patří ke špičce v této oblasti.

Firma Gerflor podlahové materiály vyvíjí, inovuje, vyrábí a zároveň prodává. Její zastoupení je ve více, jak 100 zemích světa, v nichž prezentuje své podlahy, včetně doplňkového příslušenství.

Hlavní produktové portfolio

Výrobce Gerflor má poměrně širokou působnost hned v několika sférách naráz. Vedle podlah do obytných objektů jsou to také podlahové krytiny do průmyslových nemovitostí, vzdělávacích zařízení, restaurací, kanceláří, dopravních prostředcích a ve sportovních halách. Důkazem toho je například spolupráce s mezinárodními federacemi různého zaměření.

Specialista na pružné podlahové materiály přináší inovace v mnoha segmentech.

  • Originální a působivé dekory
  • Vysoká povrchová odolnost
  • Rychlá a jednoduchá pokládka
  • Šetrnost k životnímu prostředí

Jak šel čas s výrobky značky Gerflor…

Vše započalo v roce 1937, kdy společnost přivedla na trh první homogenní podlahové krytiny. V roce 1948 to byly podlahy určené do leteckého průmyslu a v roce 1976 tvořila oficiální povrch v podobě speciálního laminátového vinylu na olympijských hrách.

Výrobce Gerflor je vynálezcem samolepících dlaždic, prken a unikátního zámkového systému.

Vinylové podlahy Gerflor na českém trhu

Chcete-li vyzkoušet kvalitu vinylových podlah této značky, ať už v provedení lepených nebo zámkových dílců, navštivte eshop obchod.bytbyt.cz, který vás potěší svým širokým produktovým portfoliem. Nabídne vám odlišné řady výrobce Gerflor, v rámci nichž jsou aplikovány unikání technologie, textilní podložky a patentované systémy.

Několikavrstvé interiérové doplňky spojené se snadnou údržbou, kročejovým útlumem, trvanlivostí a dobrou akumulací tepla.

Gerflor, to je preciznost ověnčená dlouhodobě vylepšovaným know-how, certifikací ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001. Více, než 25 produktových kategorií, jimž lze jenom stěží konkurovat.