Vinylová podlaha Gerflor RIGID 55 lock acoustic - 0007 Quito

Kód: BB490
1 088 Kč / m² 899,17 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
25.10.2021

Vinylová podlaha Gerflor RIGID 55 lock acoustic - 0007 Quito

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vinylová podlaha Gerflor RIGID 55 lock acoustic - 0007 Quito
Zámková vinylová podlaha Gerflor RIGID 55 lock acoustic je novinka roku 2020 výrobce Gerflor. Rigid má nosnou desku s označením SPC. Tyto SPC desky neobsahují žádná změkčovadla a díky tomu zůstává deska pevná a neměkne. U těchto podlah Rigid (SPC) je správné, když používáme slovo rozměrová stabilita.

Vinylová rigidní podlaha je ideální řešení pro pokládku na stávající dlažbu, parkety a další renovace. Díky integrované podložce podlaha získává ideální akustickou izolaci 18dB.

Celková tloušťka 6 mm a nášlapná vrstva 0,55 mm dodává rigidní (SPC) podlaze Gerflor ideální parametry pro Váš domov. Nehledě na užitnou třídu, která je 33/43 (tato třída se používá pro veřejné prostory s velmi intenzivním používáním jako jsou kanceláře, školy atd...) Vám podlaha garantuje dlouhou životnost.

Kolekce obsahuje rozšířenou paletu dekorů se zkosenými hranami. Jednoduchou údržbu zajišťuje PUR+ MAT ochranná vrstva.

 

slozeni_rigid_55_gerflor_cz_obchod_bytbyt

Doporučená lišta je EP 60/13 Flex Life 2485

Nevíte si rady se stávajícím podkladem? Potřebujete poradit jak podlahu položit(směr pokládky, kde začít? Oslovte nás a pomůžeme vám s přesným rozpočtem a pokladem podlahové krytiny. Spočítáme Vám nejen požadované množství, které budete potřebovat. Dopočítáme podlahové lišty, přechodové profily mezi přechody do jiných místností, podložky pod vinyl a dalšího podlahářského příslušenství (nože, lepidla ,tmely apod.). Můžeme Vám nabídnout i rozpočet s prací, kdyby jste si nebyli jisti, zda podlahu zvládnete položit a nebo chcete podlahu realizovat od nás na klíč včetně záruky.

Doplňkové parametry

Kategorie: VINYLOVÉ PODLAHY
Záruka: 15 let
Hmotnost: 9.48 kg
Barevný odstín: Světlá
Barva: Šedá
Dekor: Dřevo
Použití: Bytová
Zátěžová třída: 33/42
Formát: Prkno
Kolekce: Rigid 55 lock acoustic
Tloušťka: 5 mm + 1 mm integrovaná podložka
Rozměry: 1219 × 177 × 6
Nášlapná vrstva: 0,55 mm
Plocha v balení: 1,73 m²
Povrchová úprava: PUR+MAT
Reakce na oheň: Bfl-S1
Systém pokládky: Zámková
V-drážka: Ano
Vhodné pro podlahové vytápění: Ano
Protiskluznost: R10
Záruka: 15 let

Gerflor Rigid 55 Lock Acoustic

Pokládka zámkových vinylových dílců Rigid 55 Lock Acoustic

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kdo je to výrobce Gerflor?

Gerflor – to je značka pružných podlahových řešení, která si ve světě vydobyla velice silné renomé a postavení. Francouzská společnost sídlící poblíž Lyonu, jež se svým mnoha milionovým obratem v eurech patří ke špičce v této oblasti.

Firma Gerflor podlahové materiály vyvíjí, inovuje, vyrábí a zároveň prodává. Její zastoupení je ve více, jak 100 zemích světa, v nichž prezentuje své podlahy, včetně doplňkového příslušenství.

Hlavní produktové portfolio

Výrobce Gerflor má poměrně širokou působnost hned v několika sférách naráz. Vedle podlah do obytných objektů jsou to také podlahové krytiny do průmyslových nemovitostí, vzdělávacích zařízení, restaurací, kanceláří, dopravních prostředcích a ve sportovních halách. Důkazem toho je například spolupráce s mezinárodními federacemi různého zaměření.

Specialista na pružné podlahové materiály přináší inovace v mnoha segmentech.

  • Originální a působivé dekory
  • Vysoká povrchová odolnost
  • Rychlá a jednoduchá pokládka
  • Šetrnost k životnímu prostředí

Jak šel čas s výrobky značky Gerflor…

Vše započalo v roce 1937, kdy společnost přivedla na trh první homogenní podlahové krytiny. V roce 1948 to byly podlahy určené do leteckého průmyslu a v roce 1976 tvořila oficiální povrch v podobě speciálního laminátového vinylu na olympijských hrách.

Výrobce Gerflor je vynálezcem samolepících dlaždic, prken a unikátního zámkového systému.

Vinylové podlahy Gerflor na českém trhu

Chcete-li vyzkoušet kvalitu vinylových podlah této značky, ať už v provedení lepených nebo zámkových dílců, navštivte eshop obchod.bytbyt.cz, který vás potěší svým širokým produktovým portfoliem. Nabídne vám odlišné řady výrobce Gerflor, v rámci nichž jsou aplikovány unikání technologie, textilní podložky a patentované systémy.

Několikavrstvé interiérové doplňky spojené se snadnou údržbou, kročejovým útlumem, trvanlivostí a dobrou akumulací tepla.

Gerflor, to je preciznost ověnčená dlouhodobě vylepšovaným know-how, certifikací ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001. Více, než 25 produktových kategorií, jimž lze jenom stěží konkurovat.