Vinylová podlaha Gerflor CREATION 55 Clic - 0796 Swiss Oak Golden velký rozměr

Kód: BB570
1 027 Kč / m² 848,76 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
25.10.2021

Vinylová podlaha Gerflor CREATION 55 Clic - 0796 Swiss Oak Golden velký rozměr

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vinylová podlaha Gerflor CREATION 55 Clic - 0796 Swiss Oak Golden velký rozměr
Zámková vinylová podlaha Gerflor Creation 55 CLIC je velmi oblíbená kolekce zámkových vinylových dílců. S celkovou tloušťkou 5,0 mm a nášlapnou vrstvou 0,55 mm se stává tato podlahová krytina zajímavou i pro komerční objekty. Díky užitné třídě 33/42 je vhodná do hotelů, kanceláří, domácností atd... Kolekce obsahuje rozšířenou paletu dekorů se zkosenými hranami. Jednoduchou údržbu zajišťuje PUR+ MAT ochranná vrstva.
Creation 55 Clic má exkluzivní zámkové provedení vyvinuté francouzskou společností Gerflor. Vyznačuje se velmi vysokou pevností spoje a současně velmi rychlou a jednoduchou instalací. Srovnávací testy potvrdili až o 30 % rychlejší pokládku oproti běžným podlahovým krytinám tohoto typu. Další obrovskou devizou tohoto zámku je velmi snadná výměna dílce přímo v ploše bez nutnosti rozebírat celou podlahovou plochu.

ger55skladba-compressor

Lišta designově shodná Originál MDF lišta Gerflor, nebo doporučená lišta je EP 60/13 Flex Life 2388

Nevíte si rady se stávajícím podkladem? Potřebujete poradit jak podlahu položit(směr pokládky, kde začít? Oslovte nás a pomůžeme vám s přesným rozpočtem a pokladem podlahové krytiny. Spočítáme Vám nejen požadované množství, které budete potřebovat. Dopočítáme podlahové lišty, přechodové profily mezi přechody do jiných místností, podložky pod vinyl a dalšího podlahářského příslušenství (nože, lepidla ,tmely apod.). Můžeme Vám nabídnout i rozpočet s prací, kdyby jste si nebyli jisti, zda podlahu zvládnete položit a nebo chcete podlahu realizovat od nás na klíč včetně záruky.

Doplňkové parametry

Kategorie: VINYLOVÉ PODLAHY
Záruka: 15 let / 5 let (IČ)
Hmotnost: 8.23 kg
Barevný odstín: Střední
Barva: Hnědá
Dekor: Dřevo
Použití: Bytové / Komerční
Zátěžová třída: 33/42
Formát: Prkno
Kolekce: Creation 55 Clic
Tloušťka: 5 mm
Rozměry: 1461 × 242 × 5
Nášlapná vrstva: 0,55 mm
Plocha v balení: 2,12 m²
Povrchová úprava: PUR+MAT
Reakce na oheň: Bfl-S1
Systém pokládky: Zámková
V-drážka: Ano
Vhodné pro podlahové vytápění: Ano
Protiskluznost: R10
Záruka: 15 let / 5 let

Gerflor CREATION 55 Clic

Pokládka zámkových vinylových dílců Creation 30

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kdo je to výrobce Gerflor?

Gerflor – to je značka pružných podlahových řešení, která si ve světě vydobyla velice silné renomé a postavení. Francouzská společnost sídlící poblíž Lyonu, jež se svým mnoha milionovým obratem v eurech patří ke špičce v této oblasti.

Firma Gerflor podlahové materiály vyvíjí, inovuje, vyrábí a zároveň prodává. Její zastoupení je ve více, jak 100 zemích světa, v nichž prezentuje své podlahy, včetně doplňkového příslušenství.

Hlavní produktové portfolio

Výrobce Gerflor má poměrně širokou působnost hned v několika sférách naráz. Vedle podlah do obytných objektů jsou to také podlahové krytiny do průmyslových nemovitostí, vzdělávacích zařízení, restaurací, kanceláří, dopravních prostředcích a ve sportovních halách. Důkazem toho je například spolupráce s mezinárodními federacemi různého zaměření.

Specialista na pružné podlahové materiály přináší inovace v mnoha segmentech.

  • Originální a působivé dekory
  • Vysoká povrchová odolnost
  • Rychlá a jednoduchá pokládka
  • Šetrnost k životnímu prostředí

Jak šel čas s výrobky značky Gerflor…

Vše započalo v roce 1937, kdy společnost přivedla na trh první homogenní podlahové krytiny. V roce 1948 to byly podlahy určené do leteckého průmyslu a v roce 1976 tvořila oficiální povrch v podobě speciálního laminátového vinylu na olympijských hrách.

Výrobce Gerflor je vynálezcem samolepících dlaždic, prken a unikátního zámkového systému.

Vinylové podlahy Gerflor na českém trhu

Chcete-li vyzkoušet kvalitu vinylových podlah této značky, ať už v provedení lepených nebo zámkových dílců, navštivte eshop obchod.bytbyt.cz, který vás potěší svým širokým produktovým portfoliem. Nabídne vám odlišné řady výrobce Gerflor, v rámci nichž jsou aplikovány unikání technologie, textilní podložky a patentované systémy.

Několikavrstvé interiérové doplňky spojené se snadnou údržbou, kročejovým útlumem, trvanlivostí a dobrou akumulací tepla.

Gerflor, to je preciznost ověnčená dlouhodobě vylepšovaným know-how, certifikací ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001. Více, než 25 produktových kategorií, jimž lze jenom stěží konkurovat.