Vinylová podlaha Gerflor creation 55 - 0061 Oxford

Kód: BB546
756 Kč / m² 624,79 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
25.10.2021

 Vinylová podlaha Gerflor creation 55 - 0061 Oxford

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vinylová podlaha Gerflor creation 55 - 0061 Oxford
Lepená vinylová podlaha Gerflor CREATION 55 je ideální pro střední komerční zátěž jako jsou hotely, kanceláře, bytové domy atd... Díky klasifikaci zatížení 33/42 se stává tato podlaha doopravdy vhodná skoro do všech prostorů komerčního i bytového zázemí. Mimo to je ideální pro projekty rekonstrukcí nebo výstavby hotelů. Zde je tato podlaha využívána nejvíce do pokojů. Mnoho dekorů z uvedené kolekce pak naleznete také ve variantách se zámkovým spojem.Designovým prvkem jsou jemně zkosené hrany dílců tvořící V-spáru. Jednoduchou údržbu zajišťuje PUR+ MATT ochranná vrstva.

creation-55_1

Lišta designově shodná Originál MDF lišta Gerflor, nebo doporučená lišta je EP 60/13 Flex Life 2618

Nevíte si rady se stávajícím podkladem? Potřebujete poradit jak podlahu položit(směr pokládky, kde začít? Oslovte nás a pomůžeme vám s přesným rozpočtem a pokladem podlahové krytiny. Spočítáme Vám nejen požadované množství, které budete potřebovat. Dopočítáme podlahové lišty, přechodové profily mezi přechody do jiných místností, podložky pod vinyl a dalšího podlahářského příslušenství (nože, lepidla ,tmely apod.). Můžeme Vám nabídnout i rozpočet s prací, kdyby jste si nebyli jisti, zda podlahu zvládnete položit a nebo chcete podlahu realizovat od nás na klíč včetně záruky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepené vinylové podlahy
Záruka: 15 let / 5 let (IČ)
Hmotnost: 3.85 kg
Barevný odstín: Tmavá
Barva: Šedá
Dekor: Dřevo
Použití: Bytová
Zátěžová třída: 33/42
Formát: Prkno
Kolekce: Creation 55
Tloušťka: 2,5 mm
Rozměry: 1219 × 184 x 2,5 mm
Nášlapná vrstva: 0,55 mm
Plocha v balení: 3,36 m²
Povrchová úprava: PUR+MAT
Reakce na oheň: Bfl-S1
Systém pokládky: Lepená
V-drážka: Ano
Vhodné pro podlahové vytápění: Ano
Protiskluznost: R10
Záruka: 15 let / 5 let

Jak položit lepenou vinylovou podlahu Gerflor CREATION 55

Kolekce Creation

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kdo je to výrobce Gerflor?

Gerflor – to je značka pružných podlahových řešení, která si ve světě vydobyla velice silné renomé a postavení. Francouzská společnost sídlící poblíž Lyonu, jež se svým mnoha milionovým obratem v eurech patří ke špičce v této oblasti.

Firma Gerflor podlahové materiály vyvíjí, inovuje, vyrábí a zároveň prodává. Její zastoupení je ve více, jak 100 zemích světa, v nichž prezentuje své podlahy, včetně doplňkového příslušenství.

Hlavní produktové portfolio

Výrobce Gerflor má poměrně širokou působnost hned v několika sférách naráz. Vedle podlah do obytných objektů jsou to také podlahové krytiny do průmyslových nemovitostí, vzdělávacích zařízení, restaurací, kanceláří, dopravních prostředcích a ve sportovních halách. Důkazem toho je například spolupráce s mezinárodními federacemi různého zaměření.

Specialista na pružné podlahové materiály přináší inovace v mnoha segmentech.

  • Originální a působivé dekory
  • Vysoká povrchová odolnost
  • Rychlá a jednoduchá pokládka
  • Šetrnost k životnímu prostředí

Jak šel čas s výrobky značky Gerflor…

Vše započalo v roce 1937, kdy společnost přivedla na trh první homogenní podlahové krytiny. V roce 1948 to byly podlahy určené do leteckého průmyslu a v roce 1976 tvořila oficiální povrch v podobě speciálního laminátového vinylu na olympijských hrách.

Výrobce Gerflor je vynálezcem samolepících dlaždic, prken a unikátního zámkového systému.

Vinylové podlahy Gerflor na českém trhu

Chcete-li vyzkoušet kvalitu vinylových podlah této značky, ať už v provedení lepených nebo zámkových dílců, navštivte eshop obchod.bytbyt.cz, který vás potěší svým širokým produktovým portfoliem. Nabídne vám odlišné řady výrobce Gerflor, v rámci nichž jsou aplikovány unikání technologie, textilní podložky a patentované systémy.

Několikavrstvé interiérové doplňky spojené se snadnou údržbou, kročejovým útlumem, trvanlivostí a dobrou akumulací tepla.

Gerflor, to je preciznost ověnčená dlouhodobě vylepšovaným know-how, certifikací ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001. Více, než 25 produktových kategorií, jimž lze jenom stěží konkurovat.