Umělý trávník

Prodej travních koberců

Travní koberce získávají na stále větší popularitě. Jak již prozrazuje jejich název, jde o koberce připomínající travní porost. I z tohoto důvodu jsou primárně využívány především ve venkovním prostředí. Obvykle jsou to balkony, terasy, ale také prostory kolem bazénů, kde prostřednictvím umělého travního koberce vytvoříte velice reálný přírodní povrch.

Umělý travní koberce prodáváme v kusech, ale i v rolích. Ty využijete v případě, že s nimi chcete pokrýt daleko větší plochu, nežli pouhý balkon.

Umělé travní koberce nejrůznějších podob

Zahledíte-li se do naší produktové nabídky, zjistíte, že travní koberce mohou nabývat odlišných vzhledů. Ano, ve všech případech jde o zelenou plochu, která se však může lišit v několika věcech.

  • Odstín travního porostu
  • Hustota trávy
  • Výška trávy

Umělé trávníky travní koberce jsou vyrobeny tak, že dokonale odvádí vodu a proto je můžete vystavit i nepřízni počasí. Voda se bez sebemenšího problému vsákne do podkladní vrstvy a vy můžete za krátký okamžik opět vstoupit na prosušené umělé trávní koberce na balkon.

 

Vsaďte na umělé trávní koberce, s nimiž si ve venkovních prostorách vytvoříte atraktivní, povrchově odolné a oku lahodící zázemí, o nějž se nebudete muset jakkoliv zdlouhavě starat. Umělé trávní koberce můžete využívat celoročně.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.