Vinylové podlahy na českém trhu

Vinylové podlahy na českém trhu

Vinylové podlahy zaplavily tuzemský trh ve značné míře. Několik posledních let dokonce patří mezi nejvyhledávanější podlahový materiál vůbec. Vyráběny jsou různé formy vinylu, které se liší především ve svých vlastnostech a použití.

Jestliže toužíte po dlouhodobé kvalitě, odolnosti a patřičné životnosti, bude mít vaše budoucí podlaha v rodinném domě nebo bytě jediné pojmenování. Je to výrobce Gerflor, jehož PVC podlahy jsou spojeny s moderními inovacemi, neustálým vývojem a s velkou ohleduplností vůči životnímu prostředí.

Jaké podlahy má výrobce Gelflor?

Tento profesionální specialista v oblasti pružných podlahových řešení přináší na český trh více, jak 25 kategorií charakterově rozdílného sortimentu. Některé z nich máte možnost zakoupit v internetovém obchodě obchod.bytbyt.cz.

Z hlediska použití patří k oblíbeným výrobkům právě ty, jež jsou primárně určeny do obytných místností. Nejpopulárnější vinylové podlahy na českém trhu mají obvykle toto označení.

  • Home Comfort
  • HQR
  • Texline
  • Creation

Použití vinylové podlahy Gelflor

Vinylové podlahy s textilní podložkou, lepené, zámkové nebo samolepící nachází své upotřebení v obytných částech nemovitostí, kde chcete docílit tiché podlahy, pohodlí a komfortu. Výjimkou nejsou ani komerční a více zatěžované místnosti, v nichž hraje hlavní roli jednoduchá pokládka a originální design.

Z globálního hlediska jsou PVC podlahy Gelflor aplikovatelné také ve zdravotnictví, v restauracích, školách, v průmyslu a ve sportu. Vždy však v té správné produktové variantě.

Kvalita podlahy Gerflor na českém trhu

O volbě vinylové podlahy Gelflor v rámci eshopu obchod.bytbyt.cz vás přesvědčí hned několik pozitivních vlastností tohoto produktu, jež v mnohém předčí konkurenční sortiment.

Vedle exkluzivního a propracovaného dekoru se těšte hlavně na optimální odolnost, patentovanou technologii podkladu, složení z pružných vláken a vysokou flexibilitu. Voděodolné produkty lze použít i ve vlhčím prostředí, jako jsou například koupelny.

To vše v kombinaci se snadnou pokládkou, zvukovou izolací, úsporou nákladů z pohledu využívání a pohodlnou údržbou.

Kvalitní vinylové podlahy na českém trhu musí mít jedinou podobu, kterou představují výrobky Gerflor z eshopu obchod.bytbyt.cz.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.