Nářadí Romus

Nářadí ROMUS – kvalita pro profesionální podlaháře

Pokud patříte mezi podlaháře a řemeslníky z oboru nebo se jen chystáte položit si podlahu svépomocí, vězte, že k této činnosti nestačí pouze zručnost, šikovnost a praxe? Abyste vytvořili dokonalou podlahu, musíte disponovat kvalitním podlahovým materiálem a v neposlední řadě i odpovídajícími nástroji.

Co se týče podlah, měla by být vaše volba poměrně jednoznačná. Je to nářadí ROMUS nabývající nejrůznějších podob. Nástroje, u nichž máte záruku špičkového zpracování, jednoduché manipulovatelnosti a dlouhé životnosti.

Jaké nářadí ROMUS můžete zakoupit?

Základem každého podlaháře by měl být prvotřídní řezací nůž, do něhož můžete pořídit vyměnitelné čepele. Teprve s takovým pracovním nástrojem si poradíte při řezání jakéhokoliv lina nebo pokládce koberce.

Velice praktickou pomůckou je kompletní sada na plovoucí podlahy. Ta samozřejmě obsahuje hned několik dílů, s nimiž vás nepřekvapí žádná plovoucí podlahová krytina. ROMUS profi nářadí dodáváme včetně nejrůznějších doplňků, které se podepisují především na komfortnější práci.

Počítat samozřejmě můžete i s hrubším pracovním náčiním. ROMUS nářadí zahrnuje také špachtle a čepele, pomůcky pro nivelační a vyrovnávací stěrky, doplňky pro odstranění starých podlah, včetně dalšího přidruženého příslušenství.

Podlahářství Šumperk pro každého

Ať už patříte k amatérům či profesionálům, u nás si vyberete ze širokého sortimentu nářadí ROMUS na podlahu za bezkonkurenční ceny. Máme velké skladové zásoby, pobočku v Šumperku a možnost objednávky přes internetový obchod obchod.bytbyt.cz. To je plnohodnotné zázemí pro podlaháře, kteří moc dobře vědí, že pořádná podlaha musí vznikat jen se špičkovými nástroji.