Nářadí Romus

Nářadí ROMUS – kvalita pro profesionální podlaháře

Pokud patříte mezi podlaháře a řemeslníky z oboru nebo se jen chystáte položit si podlahu svépomocí, vězte, že k této činnosti nestačí pouze zručnost, šikovnost a praxe? Abyste vytvořili dokonalou podlahu, musíte disponovat kvalitním podlahovým materiálem a v neposlední řadě i odpovídajícími nástroji.

Co se týče podlah, měla by být vaše volba poměrně jednoznačná. Je to nářadí ROMUS nabývající nejrůznějších podob. Nástroje, u nichž máte záruku špičkového zpracování, jednoduché manipulovatelnosti a dlouhé životnosti.

Jaké nářadí ROMUS můžete zakoupit?

Základem každého podlaháře by měl být prvotřídní řezací nůž, do něhož můžete pořídit vyměnitelné čepele. Teprve s takovým pracovním nástrojem si poradíte při řezání jakéhokoliv lina nebo pokládce koberce.

Velice praktickou pomůckou je kompletní sada na plovoucí podlahy. Ta samozřejmě obsahuje hned několik dílů, s nimiž vás nepřekvapí žádná plovoucí podlahová krytina. ROMUS profi nářadí dodáváme včetně nejrůznějších doplňků, které se podepisují především na komfortnější práci.

Počítat samozřejmě můžete i s hrubším pracovním náčiním. ROMUS nářadí zahrnuje také špachtle a čepele, pomůcky pro nivelační a vyrovnávací stěrky, doplňky pro odstranění starých podlah, včetně dalšího přidruženého příslušenství.

Podlahářství Šumperk pro každého

Ať už patříte k amatérům či profesionálům, u nás si vyberete ze širokého sortimentu nářadí ROMUS na podlahu za bezkonkurenční ceny. Máme velké skladové zásoby, pobočku v Šumperku a možnost objednávky přes internetový obchod obchod.bytbyt.cz. To je plnohodnotné zázemí pro podlaháře, kteří moc dobře vědí, že pořádná podlaha musí vznikat jen se špičkovými nástroji.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.