Kobercové čtverce přináší originální model podlahové krytiny

Kobercové čtverce přináší originální model podlahové krytiny

Celoplošné a kusové koberce zná bezpochyby každý. Stále vyhledávaný typ podlahy, jež mnohdy končí v dětských pokojích a obývacích prostorách. Věděli jste ale o tom, že existují také čtvercové koberce? Výrobky prodávané po dílcích stejně, jako klasické plovoucí podlahy?

Kobercové čtverce nabývají odlišných rozměrů. Obvykle jde však o čtverce o velikosti 50 x 50 centimetrů. Při letmém pohledu na ně zaregistrujete tu největší přednost. Je to barevná rozmanitost a neomezené možnosti vlastní kreativity. Díky tomu, že lze zakoupit jednotlivé koberce čtverce ve výrazných odstínech, vytvoříte na podlaze mozaiku libovolného typu.

Hlavní přednosti čtvercového koberce

Vzhled samozřejmě není tím jediným, co byste měli oceňovat na tomto stále vyhledávanějším typu podlahového materiálu.

Jsou to například vynikající antistatické vlastnosti. Vlas v podobě polyamidu je dostatečně odolný, takže se hodí i pro vyšší komerční zátěž, nejenom do rodinných objektů. Koberce čtverce lze velice jednoduše vyměnit na poškozeném místě, což přispívá k nenáročné a rychlé opravitelnosti.

Čtvercové koberce jsou mimo jiné také vynikajícími lapači prachu, a to v dobrém slova smyslu. Na rozdíl od jiných podlah dokáží udržet vnitřní prostředí interiéru podstatně čistší. Zaměříte-li se na koberce čtvercové ještě podrobněji, čekají vás další milá překvapení.

  • Vysoký paměťový efekt
  • Kvalitní smyčkový vlas
  • Odpovídající třída hořlavosti
  • Snadná výměna 
  • Snadná oprava
  • Rychlost pokládky 
  • Vhodný pro nepravidelné prostory

Volte koberce novodobých podob

Kobercové čtverce v našem podání vám přináší téměř neomezené možnosti. Lepí se především na fixní lepidlo CHEMOS FIX. Nechte si od nás zpracovat cenovou nabídku šitou na míru. Naši podlaháři Šumperk vám mimo jiné zajistí i profesionální pokládku tohoto unikátní typu koberce. Jděte s dobou i při výběru originálního a nepřehlédnutelného koberce.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.