Co umístit na starou plovoucí podlahu?

Co umístit na starou plovoucí podlahu?

Klasické plovoucí podlahy zaznamenaly před mnoha lety značný boom. Do interiéru je aplikoval skoro každý. Dnes s postupem času tyto zastaralé materiály ve většině případů již vypověděly svoji službu a je třeba provést jejich obměnu.

Typické dekory jakými jsou buk či dub mají v tomto případě nevzhledný a někdy možná již poškozený povrch. Není se proto čemu divit, že majitelé nemovitostí přemýšlí o tom, čímž staré plovoucí podlahy nahradit?

Vyzkoušejte pokládku na plovoucí podlahu

Jestliže nechcete podstupovat časově a někdy i finančně náročné likvidování plovoucí podlahy, vydejte se zcela odlišnou cestou. Pakliže to povrch takové podlahy ještě umožňuje, položte na ni novou podlahovou krytinu. Minimálně nemusíte vytrhávat staré laminátové dílce a jakkoliv začišťovat povrch pod nimi.

V tomto směru se nabízí jedno velice prověřené a kvalitní řešení, jímž je PVC s textilní podložkou. Z dlouhodobých zkušeností lze doporučit výrobek Gerflor Texline.

Tato PVC podlaha s filcem se pyšní hned několika přínosnými vlastnostmi.

  • Nízká pořizovací cena
  • Dokonalý vzhled v podobě libovolné struktury dřeva
  • Patřičná povrchová odolnost
  • Antistatická podlaha
  • Vhodná pro podlahové vytápění a kolečkové židle

Podlaha Gerflor PVC s textilní podložkou se honosí propracovaným a dlouhodobě ověřeným patentovaným systémem, který se osvědčil v mnohých typech nemovitostí.

Spolehněte se na profesionální pokládku

Jestliže máte obavy, zda PVC s filcem může přijít na vaši starou plovoucí podlahu, obraťte se na nás a my vám poradíme. Vedle prodeje realizujeme i odbornou pokládku tohoto kvalitního podlahového materiálu. Díky zkušenostem volíme celoplošné podlepování, které je maximálně funkční.

Pokud byste se rozhodli produkt Gerflor Texline aplikovat sami, rozhodně se vyvarujte lepidlu na zoubek, u něhož hrozí, že by podložka nasákla lepidlo a tím by docházelo ke špatné funkci celého systému. Volte prosím lepidlo CHEMOS FIX

Výměna staré plovoucí podlahy nemusí být tak hrozná, jak se na první pohled může zdát.