Co umístit na starou plovoucí podlahu?

Co umístit na starou plovoucí podlahu?

Klasické plovoucí podlahy zaznamenaly před mnoha lety značný boom. Do interiéru je aplikoval skoro každý. Dnes s postupem času tyto zastaralé materiály ve většině případů již vypověděly svoji službu a je třeba provést jejich obměnu.

Typické dekory jakými jsou buk či dub mají v tomto případě nevzhledný a někdy možná již poškozený povrch. Není se proto čemu divit, že majitelé nemovitostí přemýšlí o tom, čímž staré plovoucí podlahy nahradit?

Vyzkoušejte pokládku na plovoucí podlahu

Jestliže nechcete podstupovat časově a někdy i finančně náročné likvidování plovoucí podlahy, vydejte se zcela odlišnou cestou. Pakliže to povrch takové podlahy ještě umožňuje, položte na ni novou podlahovou krytinu. Minimálně nemusíte vytrhávat staré laminátové dílce a jakkoliv začišťovat povrch pod nimi.

V tomto směru se nabízí jedno velice prověřené a kvalitní řešení, jímž je PVC s textilní podložkou. Z dlouhodobých zkušeností lze doporučit výrobek Gerflor Texline.

Tato PVC podlaha s filcem se pyšní hned několika přínosnými vlastnostmi.

  • Nízká pořizovací cena
  • Dokonalý vzhled v podobě libovolné struktury dřeva
  • Patřičná povrchová odolnost
  • Antistatická podlaha
  • Vhodná pro podlahové vytápění a kolečkové židle

Podlaha Gerflor PVC s textilní podložkou se honosí propracovaným a dlouhodobě ověřeným patentovaným systémem, který se osvědčil v mnohých typech nemovitostí.

Spolehněte se na profesionální pokládku

Jestliže máte obavy, zda PVC s filcem může přijít na vaši starou plovoucí podlahu, obraťte se na nás a my vám poradíme. Vedle prodeje realizujeme i odbornou pokládku tohoto kvalitního podlahového materiálu. Díky zkušenostem volíme celoplošné podlepování, které je maximálně funkční.

Pokud byste se rozhodli produkt Gerflor Texline aplikovat sami, rozhodně se vyvarujte lepidlu na zoubek, u něhož hrozí, že by podložka nasákla lepidlo a tím by docházelo ke špatné funkci celého systému. Volte prosím lepidlo CHEMOS FIX

Výměna staré plovoucí podlahy nemusí být tak hrozná, jak se na první pohled může zdát.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.