Přehled cen podlahových krytin

Přehled cen nejpoužívanějších podlahových krytin

Zákazníci mohou v dnešní době volit z bezpočtu nejrůznějších podlahových krytin, s nimiž mohou vybavit své bytové jednotky, rodinné domy, ale i kanceláře a komerční prostory. Při jejich výběru však není jediným rozhodujícím elementem pouze podoba či výsledná vlastnost podlahy.

Dnes se lidé zaměřují také na pořizovací náklady konkrétního produktu. Pakliže v této souvislosti nemáte povědomí o tom, kolik přibližně stojí ta či ona podlahová krytina, přinášíme vám orientační přehled.

Průměrné ceny za podlahy všeho druhu

Důležité je zmínit, že na cenu má vliv nejenom kvalita samotného materiálu, ale i výsledný dekor a ostatní přidružené věci. Rozdíly mohou vznikat také mezi modelovými řadami jednotlivých výrobců. Kolik tedy průměrně stojí nejvyhledávanější podlahy v ČR?

  • Bytový kobereccca 150 – 300 Kč za m2 – V jeho prospěch hovoří určitě minimální nároky na přípravu podkladu. 
  • Plovoucí podlahy cca 260 – 500 za m2 – Ani zde se nemusíte trápit s kvalitou podkladu. Působivý vzhled za málo peněz je ideální volbou například do nájemních bytů.
  • PVC podlahy v metrážicca 250 – 500 Kč za m2 – Počítejte s náročnější přípravou podkladní plochy, která musí být dokonale hladká a rovná, jinak se nedostatky přenesou na povrch do viditelné části.
  • Vinylová podlaha lepenácca 350 – 600 Kč za m2 – Náročnost podkladu obdobná, jako u PVC v metráži.
  • Dřevěná podlahacca 800 – 2 000 za m2. Díky zámkovému systému jsou tyto podlahy volně ložené.
  • Vinylová plovoucí podlaha v klikucca 800 – 1 200 za m2 – I zde je vyžadována rovinatost a hladkost podkladového povrchu.
  • Korkové podlahycca 1 000 – 1 500 Kč za m2

 

Nechte si vytvořit nabídku šitou na míru

Vzhledem k tomu, že ceny jsou orientační a záleží u nich na mnoha faktorech, nechte si pro stanovení celkových nákladů na podlahovou krytinu utvořit cenovou nabídku pro konkrétní plochu. V závislosti její velikosti se můžete domoci i množstevních slev.

obchod@bytbyt.cz / tel: 777 077 835 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.