PVC podlaha Gerflor HOME COMFORT - 2077 Mandala White

Kód: 22568/2 22568/4 Zvolte variantu
556 Kč / m² 459,50 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Šířka role
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

PVC podlaha Gerflor HOME COMFORT - 2077 Mandala White

Detailní informace

Detailní popis produktu

PVC podlaha Gerflor HOME COMFORT - 2077 Mandala White

Název HOME COMFORT napovídá, že se jedná o podlahovinu, která se svým uživatelům snaží nabídnout především maximální pohodlí v užitné třídě 23/31. Aby se tohoto vysokého komfortu dosáhlo, bylo za-potřebí splnit nejčastější požadavky domácností na tento druh materiálu, jako jsou například: redukce hluku, kročejový útlum, dobrá akumulace tepla, snadná údržba, odolnost, trvanlivost a komfort při chůzi.

Právě proto byla u PVC podlahové krytiny GERFLOR HOME COMFORT zesílená Fiber Glass textilní podložka, aby mohla, společně se speciální trans-parentní úpravou povrchu Pure Clean, nabídnout požadované vlastnosti.Celková tloušťka materiálu vychází na 4 mm a to je u tohoto typu pod-lahovin od Gerflor rozhodně nejvíc. Unikátní patentovaná technologie – textilní podložka GERFLOR – jako jediná na trhu dokáže spolehlivě vyrov-nat drobné nerovnosti podkladu.PVC podlahy GERFLOR HOME COMFORT patří do kategorie bytových podlahových krytin.

HC-rez

Doporučená lišta je SLK 50 W117

Nevíte si rady se stávajícím podkladem? Potřebujete poradit jak podlahu položit(směr pokládky, kde začít? Oslovte nás a pomůžeme vám s přesným rozpočtem a pokladem podlahové krytiny. Spočítáme Vám nejen požadované množství, které budete potřebovat. Dopočítáme podlahové lišty, přechodové profily mezi přechody do jiných místností, podložky pod vinyl a dalšího podlahářského příslušenství (nože, lepidla ,tmely apod.). Můžeme Vám nabídnout i rozpočet s prací, kdyby jste si nebyli jisti, zda podlahu zvládnete položit a nebo chcete podlahu realizovat od nás na klíč včetně záruky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bytové PVC
Záruka: 10 let
Barevný odstín: Světlá
Barva: Šedá
Dekor: Design
Použití: Bytové
Zátěžová třída: 23/31
Šíře role: 2 / 4 m
Kolekce: Home Comfort
Tloušťka: 4 mm
Nášlapná vrstva: 0,35 mm
Neprů­zvučnost: 20 dB
Povrchová úprava: Pureclean
Reakce na oheň: Cfl-S1
Vhodné pro podlahové vytápění: Ano
Filc: Ano
Vhodné pod kolečkové židle: Ano
Protiskluznost: R9
Záruka: 10 let

Pokládka PVC podlahy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kdo je to výrobce Gerflor?

Gerflor – to je značka pružných podlahových řešení, která si ve světě vydobyla velice silné renomé a postavení. Francouzská společnost sídlící poblíž Lyonu, jež se svým mnoha milionovým obratem v eurech patří ke špičce v této oblasti.

Firma Gerflor podlahové materiály vyvíjí, inovuje, vyrábí a zároveň prodává. Její zastoupení je ve více, jak 100 zemích světa, v nichž prezentuje své podlahy, včetně doplňkového příslušenství.

Hlavní produktové portfolio

Výrobce Gerflor má poměrně širokou působnost hned v několika sférách naráz. Vedle podlah do obytných objektů jsou to také podlahové krytiny do průmyslových nemovitostí, vzdělávacích zařízení, restaurací, kanceláří, dopravních prostředcích a ve sportovních halách. Důkazem toho je například spolupráce s mezinárodními federacemi různého zaměření.

Specialista na pružné podlahové materiály přináší inovace v mnoha segmentech.

  • Originální a působivé dekory
  • Vysoká povrchová odolnost
  • Rychlá a jednoduchá pokládka
  • Šetrnost k životnímu prostředí

Jak šel čas s výrobky značky Gerflor…

Vše započalo v roce 1937, kdy společnost přivedla na trh první homogenní podlahové krytiny. V roce 1948 to byly podlahy určené do leteckého průmyslu a v roce 1976 tvořila oficiální povrch v podobě speciálního laminátového vinylu na olympijských hrách.

Výrobce Gerflor je vynálezcem samolepících dlaždic, prken a unikátního zámkového systému.

Vinylové podlahy Gerflor na českém trhu

Chcete-li vyzkoušet kvalitu vinylových podlah této značky, ať už v provedení lepených nebo zámkových dílců, navštivte eshop obchod.bytbyt.cz, který vás potěší svým širokým produktovým portfoliem. Nabídne vám odlišné řady výrobce Gerflor, v rámci nichž jsou aplikovány unikání technologie, textilní podložky a patentované systémy.

Několikavrstvé interiérové doplňky spojené se snadnou údržbou, kročejovým útlumem, trvanlivostí a dobrou akumulací tepla.

Gerflor, to je preciznost ověnčená dlouhodobě vylepšovaným know-how, certifikací ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001. Více, než 25 produktových kategorií, jimž lze jenom stěží konkurovat.