Koberec LAFITE CONNECT 0055 LCSPACE31 500x500 mm

Kód: BB303
787 Kč / m² 650,41 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
26.10.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kobercové čtverce Lafite Connect jsou univerzální a cenově dostupnou variantou kobercových čtverců určených především pro kancelářské prostory. Výhodou této kolekce je její ucelenost a možnost kombinace, která usnadňuje rozdělení kancelářských prostor a zároveň příjemně esteticky zpestří podlahovou plochu. Kobercové čtverce Gradus jsou vyráběné v Anglii a jejich kvalita je léty prověřena a garantována. Za zmínku stojí také možnost kombinace se samotížnými vinylovými dílciCreation 55 Looselay, Saga2 a čisticími zónami Quickmat.

life-con-koberce

Doplňkové parametry

Kategorie: Kobercové čtverce
Záruka: 10 let
Hmotnost: 4.415 kg
Zátěžová třída:: 33
Tloušťka: 5,9
Rozměry: 500 x 500 mm
Neprů­zvučnost: 22 dB
Rubová vrstva: Bitumen
Reakce na oheň: Bfl-S1
Typ vlákna: nylon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kdo je to výrobce Gerflor?

Gerflor – to je značka pružných podlahových řešení, která si ve světě vydobyla velice silné renomé a postavení. Francouzská společnost sídlící poblíž Lyonu, jež se svým mnoha milionovým obratem v eurech patří ke špičce v této oblasti.

Firma Gerflor podlahové materiály vyvíjí, inovuje, vyrábí a zároveň prodává. Její zastoupení je ve více, jak 100 zemích světa, v nichž prezentuje své podlahy, včetně doplňkového příslušenství.

Hlavní produktové portfolio

Výrobce Gerflor má poměrně širokou působnost hned v několika sférách naráz. Vedle podlah do obytných objektů jsou to také podlahové krytiny do průmyslových nemovitostí, vzdělávacích zařízení, restaurací, kanceláří, dopravních prostředcích a ve sportovních halách. Důkazem toho je například spolupráce s mezinárodními federacemi různého zaměření.

Specialista na pružné podlahové materiály přináší inovace v mnoha segmentech.

  • Originální a působivé dekory
  • Vysoká povrchová odolnost
  • Rychlá a jednoduchá pokládka
  • Šetrnost k životnímu prostředí

Jak šel čas s výrobky značky Gerflor…

Vše započalo v roce 1937, kdy společnost přivedla na trh první homogenní podlahové krytiny. V roce 1948 to byly podlahy určené do leteckého průmyslu a v roce 1976 tvořila oficiální povrch v podobě speciálního laminátového vinylu na olympijských hrách.

Výrobce Gerflor je vynálezcem samolepících dlaždic, prken a unikátního zámkového systému.

Vinylové podlahy Gerflor na českém trhu

Chcete-li vyzkoušet kvalitu vinylových podlah této značky, ať už v provedení lepených nebo zámkových dílců, navštivte eshop obchod.bytbyt.cz, který vás potěší svým širokým produktovým portfoliem. Nabídne vám odlišné řady výrobce Gerflor, v rámci nichž jsou aplikovány unikání technologie, textilní podložky a patentované systémy.

Několikavrstvé interiérové doplňky spojené se snadnou údržbou, kročejovým útlumem, trvanlivostí a dobrou akumulací tepla.

Gerflor, to je preciznost ověnčená dlouhodobě vylepšovaným know-how, certifikací ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001. Více, než 25 produktových kategorií, jimž lze jenom stěží konkurovat.